Hemen AraTalep Formu
Ankara Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın: 0533 084 1112

Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı ve Büro 

Kurumsa Büro Taşıma
Kurumsa Ofis ve Büro Taşıma

Doğanbey Nakliyat olarak uzun yıllardan bu yana; Ankara içi ve Ankara çıkışlı olarak şehirlerarası ofis&büro taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
Doğanbey Nakliyat olarak ofis&büro taşımacılığı hizmeti verirken bizlere emeğinizi emanet ettiğinizin ve hızlı ve özenli bir çalışma gerektiğinin farkındayız. Firma olarak her daim hızlı ve koordineli bir çalışma sistemi kurmakta ve eşyalarınızı detaylı bir planlama çerçevesinde hızlı ve güvenli. Bir biçimde taşımaktayız.
Bizlerle telefonla iletişime geçtikten sonra dilerseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Ekspertizimiz ofis&büronuzun ve taşınacağınız yerin konumunu inceler. Bina asansörü ya da merdiveniyle mi taşıma yapılacak yoksa asansörlü sistem mi kurulacağına, hangi yöntemin daha sağlıklı olacağına istişare yoluyla. Karar verir. Eşyalarınızın miktarına göre kullanılacak paketleme materyallerine ve çalışacak personel sayısına karar verir. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için eşyalarınız ücretsiz olarak sigortalanır. Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini belirler ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucu belirlenen bu değer siz değerli müşterilerimize ödenir ve. Böylece mağduriyetiniz bir nebze de olsa giderilmiş olur. Böylece taşınmanın tüm detayları konuşulmuş ve bir rapora dökülmüş olur. Firmamız kalite ve güvencesiyle taşınma günü hiçbir kötü sürprizle karşılaşmazsınız.

 

Ankara Büro Taşımacılığı

 

Taşınma günü geldiğinde belirlenen saatte ve belirlenen sayıda personelimiz ofisinize gelir. Öncelikle eşyalarınız paketlenir, herhangi bir karışıklık olmaması adına eşyalarınız numaralandırılır ve dosyalarınız hiç bozulmadan olduğu gibi paketlenir, montajlama personellerimiz mobilyalarınızı. Demonte eder ve paketler.  Taşınma için en uygun olduğuna karar kıldığımız hijyenik ve kaliteli araçlarımızla eşyalarınız taşınacağınız yere getirilir. Taşınma işleminin her adımı planlı ve koordine bir biçimde hızla halledilir.
Doğanbey Nakliyat olarak 30. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Doğanbey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

OFİS & BÜRO TAŞİMACILIĞI

mamak nakliyatOfis ve büro tasimaciliginda eksperlerimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. Inceleme akabinde gerekli veriler isiginda gerekli malzeme gerekli eleman ve araç temini yapilir. Ofisde sayet para kasasi mevcut ise bunun için gerekli eleman ve alet tasima günü hazir halde olur. Taşıma günü arsiv; dolap ve diger masalarin daha seri ve hizli sekilde monte ve demontesi saglanmasi için gerekli alet ve edevatlar Doğanbey Evden. Eve Nakliyat tarafindan hazir hale getirilir. Koli ve diger arsiv malzemeleri karisikliga mahal verilmemesi için numaralandirilarak tasinir. Kaliteli büro tasima yöntemleri ile çagdas çalisma mekânlarinizin sizleri is kaybina uğratmadan diğer ofisinize taşir.
Ofis ve büro nakliyat hizmeti verdiğimiz kisi ya da kuruluşlarin gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin. Başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karsilamak için Birgül Evden eve Nakliyat, dünya standartlarinda ofis tasima sistemi gelistirmistir. Amacimiz sizleri en iyi sekilde yeni çalisma ortaminiza hazir hale getirmektir.

Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Arkadaşlarımız Büro Eşyalarınızı Yerinde İnceleyip Değerlendirme Yapmaktadır. Ofis Malzemeleri

  • » Ofis Masası
  • » Ofis Sandalyesi
  • » Büro Evrakları
  • » Yazarkasa
  • » Para Kasası
  • » Ofis Klasörleri
  • » Bilgisayar
  • » Bilgisayar Masaları

Ofis Masalarının De-Montesi Yapılıp, Özel Marangozlarla Yeni Ofisinizde Montesi Yapılır. Ofisdeki Klasörler, Bilgisayarlar, Masa Aksesuarları Paketleme Yapılıp Kolilere Yerleştiriliyor. Para Kasası İçin Özel Ekip ve Özel Araçlar Geliyor. Ofis Montajları İçin Şarjlı ve De-Montaj Aletleri Kullanılıyor. Taşıma Günü Seri Çalışmamız İçin Oda Oda Taşıma Gerçekleştirilir. Masa ve Sandalyeler De-Montesi Yapılıp Bir Taraf Kraft Diğer Tarafı Baloncuklu Naylonlarla Paketlenir. Diğer Tarafta De-Monte Halindeki Mobilyalar Monte Edilir. Yazar Kasa Özel Kolilerimizle Ambalajlanır. Bilgisayarları Kraft Kağıtları ile Paketliyoruz. Özen ve İtina İle Ofis & Büro Taşıması Gerçekleştiriyoruz