EşyaDepolama

Evinizi değiştirmeniz, ofisinizi kapatmanız ya da herhangi bir nedenden dolayı şehir değiştirmek zorunda kaldığınızda fazlalık olan eşyalarınızın saklanması, korunması ve muhafaza edilmesi sorun olabilir. Böyle bir durumda Doğanbey nakliyat olarak vereceğimiz eşya depolama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Depoya konulması gereken eşyalar fazlalık demek değildir. Belli bir süre boyunca kullanılmayacağı için uygun şartlarda bekletilmesi gerekir. Bekleme süresi ise kişiden kişiye değişeceği için eşya depolama hizmetimizde belli bir süre sınırı belirlenmemiştir. Eşyalarınız belirttiğiniz süre içerisinde depomuzda uygun şartlarda koruma altına alınarak siz teslim alıncaya kadar güvenli bir şekilde bekletilir.

Eşya depolama işlemi nakliyat sektörü içerisinde olmazsa olmazlar arasında yer alır. Ancak bu hizmeti ver firmanın vermediğini biliyoruz. Çünkü depolanacak olan eşyaların konulacağı alanın aynı zamanda düzenli bakımı ve hijyeni gerekir. Eşyaların konulduğu gün gibi zarar görmeden bekletilmesi için depo içerisinde uygun şartların oluşturulması şarttır. Biz Doğanbey Nakliyat firması olarak depolarımızı 7/24 güvenli tutmaya özen gösteririz. Depoya koyduğumuz her eşya bizim güvencemiz altındadır ve hiçbir zarar görmemesi sağlanmış olacaktır.

Eşya depolama firması seçerken dikkatli olmak gerekir. Bunun için öncelikli olarak depo hakkında detaylı bilgiler alınması şarttır. Bize gelen talep doğrultusunda müşterilerimizle depomuzun konumu ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler paylaşarak içlerinin de rahat edilmesi için elimizden geleni yaparız. Gerekli durumlarda depomuzun ziyaret edilmek istenmesi halinde konum bilgisi paylaşılarak eşyaların muhafaza edileceği deponun da birebir görülmesi sağlanmış olacaktır.

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulur. Örneğin depolanması gereken eşyanın miktarı en belirleyici faktördür. Depomuzda ister tek eşyanızı isterseniz full evinizin eşyalarını saklayabiliriz.

Eşya Depolama Kimlerin İşine Yarar?

Eşya depolama hizmeti özellikle devlet memurları ya da işlerinden dolayı şehir ya da ülke değiştirmek zorunda olanların tercihidir. Kısa süreliğine bulunduğu ilden taşınmak zorunda kalan birçok kişi eşyalarının yanlarında götürülmesini istemeyebilir. Nedeni bunun maddi açıdan ağır olması, gidilecek olan yerde eşyaları için uygun bir alanın olmaması, kısa süreli gidiş dönüş olması gibi faktörler eşya depolama hizmetinde en çok talep edilenler arasında yer almıştır.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Yer sıkıntısı çekenler için ideal olan bu hizmetten faydalanmak istenildiğinde öncelikli olarak depolama sözleşmesi yapılır. Fiyat depolanacak olan alan hacmine ve süresine göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı fiyat her depolama için farklı olabilir.

Depolama Firmaları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Depolama hizmeti veren firmalar bu hizmeti mutlaka sözleşme doğrultusunda yapmalıdır. Biz Doğanbey olarak depolarımıza eşyaları almadan önce müşterilerimizle sözleşme yaparız ne teslim aldığımızı, ne kadar süre boyunca bekletileceğini biliriz. Sözleşme müşterilerimiz tarafından da kendilerini güvende hissedebilmeleri için önemlidir. Depolarımızın tamamı sigortalıdır ve buna göre depo içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir olayda zararınız sigortanız tarafından karşılanacaktır.

Depolarımız düzenli olarak temizlenmiş olduğundan dolayı nemlenme, rutubet, kemirgen ve haşerelere karşı koruma altındadır. Düzenli olarak ilaçlama yapılarak hijyenin korunması sağlanır. Depoların önceden görülmesi temizliğinin incelenmesi istiflemenin ne şekilde yapıldığının kontrolü sağlanmalıdır.

Eşya Depolama Sürecimiz Nasıldır?

Bize gelen talep sonrasında adres bilgisi ve eşya hakkında detaylı bilgi alınarak ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz adresinize gönderilir. Adresinizde sizden hangi eşyaların depoya alınması gerektiği hususunda net bilgiler alınır ve eşya depolama sigortası yapılır. Belirlenmiş olan gün ve saatte eşyanın evinizden teslim alımı gerçekleştirilir. Eşya kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenip sarılarak istifleme için hazır hale getirilir. Eşyanın yoğunluğuna göre asansörle daireden alınan eşyalar aracımıza kadar indirilir. Araç depomuza kadar yanaşabilmektedir. Bu sayede araç içerisinden alınan eşyalar doğrudan depoya konur ve en doğru şekilde istiflenerek tekrar alınacağı güne kadar bekletilir.