Ankara Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyatAnkara Evden eve nakliyat sektörüne 2009 yılında başlamış olan Doğanbey Nakliyat firmamız, Türkiye’nin her şehrine, ilçesine, kasabasına ve köyüne profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız bu zamana kadar bireysel ve kurumsal anlamda birçok taşımacılık hizmetini gerçekleştirmiş ve tüm bunları müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerletmiştir. 2009 yılından bu zamana kadar vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde bizim için kurumsallık ön planda olmuştur. Bunun için önce iletişim daha sonrasında da nakliyat sürecini planlamamıza dahil etmeyi tercih ederiz.

Ankara Evden eve nakliyat çok yönlü düşünülmesi gereken bir hizmettir. Çünkü taşıdığınız eşyanın yalnızca maddi değeri değil aynı zamanda manevi değeri de çok önemlidir. Maneviyata önem veren Doğanbey Ankara evden eve nakliyat eşyalarınızı teslim alırken size gerekli tüm güvenceyi sağlayacaktır.

Ankara Evden Eve Nakliye

Biz firma olarak yaptığımız evden eve nakliyat işlerinin tamamında garantili çözümler sunmayı tercih ederiz. Bunun için önceliğimiz verdiğimiz hizmette sigortalı çözümler sunmaktır. Eğer taşınacak ev ya da ofis veya şehirler arası ise bu durumda nakliyat sigortası en doğru tercih olacaktır.

Ankara Evden eve taşımacılık işleminin kolay olmadığını herkes çok iyi bilir. Bunun için evini ya da ofisini taşımak isteyen insanlar bunu profesyonel firmalardan almaya özen gösterir. Yalnızca eşyaların bulunduğu yerden kaldırılması değil kolilenmesinden paketlenmesine varıncaya kadar hepsinin bir bütün halinde olması gerekir.

Ankara Evden Eve Eşya Taşıma

Doğanbey nakliyat olarak Ankara evden eve eşya taşıma işleminde ilk olarak paketleme aşamasına dikkat ederiz. Paketleme aşaması eşyanın bir yerden başka bir yere ulaştırılmasında çok önemlidir. Sürecin garantisini belirleyecek olan bu işlemde biz her zaman kaliteli malzemelere yer vermeyi önemseriz. Her müşterimiz ve eşyası bizim için kıymetlidir ve eşyalar kolilere konulurken gerekli desteklemeler yapılır. Köpükler, balonlu poşetler özellikle kırılma ihtimali yüksek olan eşyalarda güvenliği artıran konulardır.

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknoloji geliştikçe nakliyat sektörü de bu gelişimden kendi payını alıyor. Buna göre asansörlü nakliyat hizmeti bu teknolojide şu an gelinen en son noktadır. Biz kendimize ait olan bakımlı asansörlerimizle hizmet veririz ve eşyaların bina içerisinden değil dışından indirilip çıkarılmasını sağlarız.  Asansörlü nakliyat eşyanın güvenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra sürenin daha kısa olmasını da sağlayacaktır. Özellikle ofis taşımacılığı gibi hızın daha önemli olduğu yerlerde asansörler bu süre ciddi anlamda kısalmış olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapıyoruz?

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda Doğanbey evden eve nakliyat olarak önceliğimiz ekspertiz’dir. Buna göre taşınması istenen eşyalar için önce detaylı bir inceleme yapar ve sonrasında fiyat belirlemesini sağlarız. Yapılan ekspertiz hizmetimizde yalnız fiyat değil aynı zamanda nasıl bir taşınma modeli istendiği konusunda da gerekli bilgileri alırız. Taşıma için onay işleminin ardından gün ve saat belirlenerek nakliyat sözleşmesini gerçekleştiririz.

Sözleşmenin yapıldığı gün ve saatte tüm personellerimiz adresinizde taşıma için hazır olur. Eğer asansörlü taşıma gerçekleştirilecekse personellerimiz asansör kurulumunu gerçekleştirirken bir bölümü de eşyanın paketlenmesi aşamasını gerçekleştirecektir. Tüm evden eve taşıma sürecimiz planlanmıştır, bunun içinde hiçbir şekilde aksaklık yaşanmasına müsaade edilmez.evden eve nakliyat

Eşyalarınızın paketlenmesinde size özel malzemeler kullanmaya önem veririz. Bunun için size özel kolilerimiz açılarak içine yerleştirilen eşyalarınız gerekli desteklemeleri yapılarak güzelce paketlenir. Taşıyıcı personellerimiz hazırlanmış olan kolileri asansöre özenle yerleştirdikten sonra asansörümüz araç içerisine kadar eşyanın indirilmesini sağlar. Araç personellerimiz eşyalarınızın güvenli yolculuğunu sağlayabilmek için araç içerisinde düzenli yerleşimi sağlayarak sabitlemeleri yapar.

Evden eve nakliyat planlı bir ekip işidir. Doğanbey nakliyat olarak biz bu hizmeti veren profesyonel bir ekibe sahibiz. Bunun İçinde Hemen İletişime Geçebilirsiniz.