Mamak Ofis ve Büro Taşıma

Mamak ofis&büro taşımacılığı hizmeti verirken bizlere emeğinizi emanet ettiğinizin ve hızlı ve özenli bir çalışma gerektiğinin farkındayız. Firma olarak her daim hızlı ve koordineli bir çalışma sistemi kurmakta ve eşyalarınızı detaylı bir planlama çerçevesinde hızlı ve güvenli. Bir biçimde taşımaktayız.
Bizlerle telefonla iletişime geçtikten sonra dilerseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mamak Kurumsal Ofis Taşıma

Ekspertizimiz ofis&büronuzun ve taşınacağınız yerin konumunu inceler. Bina asansörü ya da merdiveniyle mi taşıma yapılacak yoksa asansörlü sistem mi kurulacağına, hangi yöntemin daha sağlıklı olacağına istişare yoluyla. Karar verir. Eşyalarınızın miktarına göre kullanılacak paketleme materyallerine ve çalışacak personel sayısına karar verir. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için

Mamak Resmi  Kurum Taşımacılığı

eşyalarınız ücretsiz olarak sigortalanır. Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini belirler ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucu belirlenen bu değer siz değerli müşterilerimize ödenir ve. Böylece mağduriyetiniz bir nebze de olsa giderilmiş olur. Böylece taşınmanın tüm detayları konuşulmuş ve bir rapora dökülmüş olur. Firmamız kalite ve güvencesiyle taşınma günü hiçbir kötü sürprizle karşılaşmazsınız.

Mamak Büro Taşımacılığı

Taşınma günü geldiğinde belirlenen saatte ve belirlenen sayıda personelimiz ofisinize gelir. Öncelikle eşyalarınız paketlenir, herhangi bir karışıklık olmaması adına eşyalarınız numaralandırılır ve dosyalarınız hiç bozulmadan olduğu gibi paketlenir, montajlama personellerimiz mobilyalarınızı. Demonte eder ve paketler.  Taşınma için en uygun olduğuna karar kıldığımız hijyenik ve kaliteli araçlarımızla eşyalarınız taşınacağınız yere getirilir. Taşınma işleminin her adımı planlı ve koordine bir biçimde hızla halledilir.
Doğanbey Nakliyat olarak 30. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Doğanbey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

OFİS & BÜRO TAŞIMACILIĞI

Ofis ve büro taşımacılığında eksperlerimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. inceleme akabinde gerekli   veriler ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç temini yapılır. Ofis de şayet para kasası mevcut ise bunun için     gerekli eleman ve alet taşıma günü hazır halde olur. Taşıma günü arşiv; dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı         şekilde monte ve demontesi sağlanması için gerekli alet ve edevatlar Mamak Evden. Eve Nakliyat tarafından hazır   hale getirilir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır. Kaliteli   büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınızın sizleri is kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır.
Ofis ve büro nakliyat hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen       göstermek ana faaliyet ilkelerimizin. Başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Birgül Evden eve         Nakliyat, dünya standartlarında ofis tasıma sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma       ortamınıza hazır hale getirmektir.

 

MONTE-DEMONTE

Ofis Masalarının De-Montesi Yapılıp, Özel Marangozlarla Yeni Ofisinizde Montesi Yapılır. Ofis deki Klasörler, Bilgisayarlar, Masa Aksesuarları Paketleme Yapılıp Kolilere Yerleştiriliyor. Para Kasası İçin Özel Ekip ve Özel Araçlar Geliyor. Ofis Montajları İçin Şarjlı ve De-Montaj Aletleri Kullanılıyor. Taşıma Günü Seri Çalışmamız İçin Oda Oda Taşıma Gerçekleştirilir. Masa ve Sandalyeler De-Montesi Yapılıp Bir Taraf Kraft Diğer Tarafı Baloncuklu Naylonlarla Paketlenir. Diğer Tarafta De-Monte Halindeki Mobilyalar Monte Edilir. Yazar Kasa Özel Kolilerimizle Ambalajlanır. Bilgisayarları Kraft Kağıtları   ile Paketliyoruz. Özen ve İtina İle Ofis & Büro Taşıması Gerçekleştiriyoruz