ÜCRETSİZ EKSPERTİZ DESTEĞİ 

Doğanbey Nakliyat ekibi olarak 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramızla sizlere her türlü bilgiyi anında aktarmaya hazırız! Bizlerle telefonla iletişime geçtikten sonra dilerseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertizimiz evinizin ve taşınacağınız yerin konumunu inceler. Bina asansörü ya da merdiveniyle mi taşıma yapılacak yoksa asansörlü sistem mi kurulacağına, hangi yöntemin daha sağlıklı olacağına istişare yoluyla karar verir. Eşyalarınızın miktarına göre kullanılacak paketleme materyallerine ve çalışacak personel sayısına karar verir. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için eşyalarınız ücretsiz olarak sigortalanır. Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini belirler ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucu belirlenen bu değer siz değerli müşterilerimize ödenir ve böylece mağduriyetiniz bir nebze de olsa giderilmiş olur. Böylece taşınmanın tüm detayları konuşulmuş ve bir rapora dökülmüş olur. Firmamız kalite ve güvencesiyle taşınma günü hiçbir kötü sürprizle karşılaşmazsınız. Doğanbey Nakliyat olarak 30. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Doğanbey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

     ANKARA SİGORTALI NAKLİYAT

Doğanbey Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarına en az sizler kadar değer veriyoruz. Taşınma sırasında büyük bir özenle çalışıyor ve eşyalarınızdan birinin istemeden zarar görmesi halinde mağduriyetinizi gidermek adına eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalama işlemi tamamıyla ücretsiz olup ekspertiz ziyareti sırasında gerçekleştirilir.Doğanbey nakliyat olarak 1983’dan bu yana nakliye sektöründe gücüne güç katan firmamız, zamana ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermiştir.  Doğanbey Nakliyat olarak 30. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Doğanbey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

NAKLİYAT EŞYA AMBALAJLAMASI

Doğanbey Nakliyat olarak; nakliyat çalışmalarımız esnasında paketleme işlemini titizlikle gerçekleştiriyoruz çünkü bu işlemin eşyalarınızın güvenle taşınması için hayati bir önem taşımakta olduğunun farkındayız. Firmamız ihtiyacınıza yönelik 1. Sınıf ambalaj materyalleriyle eşyalarınızı koruma altına alır. Taşınma günü geldiğinde belirlenen saatte ve belirlenen sayıda personelimiz evinize gelir. Öncelikle eşyalarınız paketlenir, montajlama personellerimiz mobilyalarınızı demonte eder ve paketler.  Doğanbey nakliyat olarak 1983’dan bu yana nakliye sektöründe gücüne güç katan firmamız, zamana ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermiştir.  Doğanbey Nakliyat olarak 30. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Doğanbey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

ANKARA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Ankara Asansörlü Nakliyat; Doğanbey Nakliyat olarak son yıllarda nakliyat süreçlerinde büyük bir ihtiyaç haline gelen asansörlü taşımacılık hizmetini uzun bir zamandır vermekteyiz. Evinize araç yaklaştırılamaması, merdivenlerinizin dar, asansörünüzün küçük olması ya da evinizin çok yüksek bir katta olması hiç problem değil. Doğanbey Nakliyat’ın uzman nakliye ekibi ile asansörlü nakliyat hizmetimiz ile bu gibi sorunların üzerinden kolayca gelecektir. Doğanbey nakliyat olarak 2009’dan bu yana nakliye sektöründe gücüne güç katan firmamız, zamana ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermiştir.  Doğanbey Nakliyat olarak 30. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Doğanbey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Asansörlü nakliyat en hızlı taşınma sistemlerindendir. Sizlerde bu hizmetden faydalanmak isterseniz kesinlikle bu yöntemle taşınmayı denemenizi öneriyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız, müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile ve uyumlu,güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, kusursuz hizmetler sunmak , anlaşma öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermek amacını taşımaktadır.Ankara Evden Eve Nakliyat nirmamız, Asansörlü Nakliyat araçları yardımıyla eşyalarınızı kusursuz taşımacılık imkanlarını sunmaktadır. Eşya taşımacılığında öncü firma olan Doğanbey nakliyat firması olarak teknolojik imkanlardan da yararlanmaktayız. Asansörlü evden eve yaparken rahatlığın  keyfine  varın.. Asansörlü evden eve taşınma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 20 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaerde kusursuz taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.