Ankara Adana şehirler arası nakliyat ihtiyacınız halinde bizimle iletişime geçerek ev, ofis, depo, dükkan, fabrika gibi alanlarınız için uzman taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bugüne Türkiye’nin 81 iline profesyonel nakliyat hizmeti veren firmamız Ankara Adana şehirler arası nakliyat konusunda da siz değerli müşterilerin hizmetlerine taliptir. Adana merkez ve ilçelerine verilecek olan nakliyat hizmetimizde Ankara’dan teslim alınan eşyalarınızı güvenli bir yolculukla birlikte Adana’ya ulaştırıyoruz. Ankara Adana arası nakliyat için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikli olarak evinize gelinir ve taşınacak olan yerle ilgili olarak gerekli ayrıntılar alınır. Taşıma işleminde asansör ihtiyacı olup olmadığı hususu incelendikten ve sonra karar verildikten sonra kaç kişilik bir ekibinde olması gerektiğinin planlaması yapılır. Firma olarak genellikle nakliyat işlerinde 5 kişilik bir ekiple hareket ederiz. Ekibimiz içerisinde bir şoför bir de marangoz vardır. Şoför asansör ve eşyaların araç içerisine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini planlarken marangoz demonte edilecek olan eşyaların zarar görmeden sökülmesini sağlar.  

 

Ankara Adana Arası Nakliyat

Ankara Adana şehirler arası nakliyat hizmetinin ne zaman gerçekleştirileceği belli olduktan sonra gerekli planlama bizim tarafımızdan yapılır. İstenirse eşyalarınız siz hiç elinizi dokunmadan bizim tarafımızdan toparlanır isterseniz siz toparlarsınız bir taşırız. Ancak toparlanma sizin tarafınızdan yapılmış olsa bile biz taşımandan önce son kontrolleri yaparak eşyaların güvende olmasını sağlarız. Paketleme bizim tarafımızdan yapılacaksa sizin sadece özel eşyalarınızı ve ziynet eşyalarınızı almanız yeterli olacaktır.

Adana şehirler arası Ofis Taşımacılığı

Ankara Adana şehirler arası nakliyat hizmetimiz kapsamında ofis taşımacılığı da vardır. Eşyalarınızı yeni adresine taşırken güvenli bir şekilde ve de hızlı olmasına özen gösteririz. Ofisinizden itinalı bir şekilde ve belli bir plan doğrultusunda alınan eşyalarınız araçlara yine aynı titizlikte yerleştirilecektir.

Adana Şehirler Arası Taşımacılık

Adana şehirler arası taşımacılık hizmetimiz tüm şehirleri kapsamaktadır. 81 ile nakliyat talebiyle ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Paketleme ve Ambalajlama

Adana paketleme ve ambalajlı taşıma konusunda kaliteli ve TSE standartlarına uygun olan malzemeler kullanırır.

Adana Parsiyel Taşımacılık – Parça Eşya Taşıma

Ankara’dan Adana’ya şehirler arası nakliyat hizmetinizde talep etmeniz halinde parça eşya nakliyesi de yapabiliriz.

Firmamız her gün büyüyen ve daha güçlü hale gelebilen Türkiye’nin en profesyonel markalarının başında gelir.

Ankara Adana Arası Nakliyat
Ankara Adana Arası Nakliyat