Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pursaklar, Ankara’nın en eski köylerinden birisidir. Osmanlı Devleti’nden günümüze intikal eden ve Başbakanlık Devlet Arşiv­leri Genel Müdürlüğü Osmanlı Arşivi ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde muhafaza edilen tapu-tahrir defterleri ve evkaf defterlerinde kaydı mevcuttur. Pursaklar adına, ilk olarak 1463 yılında Osmanlı Devleti tara­fından yaptırılan tahrir defterlerinde rastlıyoruz. Söz konusu kayıt­larda Pursaklar ismi, “Busaklar” olarak geçmekte olup, başındaki “B” sesi zamanla “P”ye dönüşmüş, “U” harfinden sonra da bir “R” harfi türeyerek günümüze kadar gelmiştir. Yaklaşık olarak 150 bin vatandaşın yaşadığı ilçede nüfus her geçen gün artmaktadır. Hem göç alan hem de göç veren ilçede evden eve nakliyat sektörü de oldukça hareketlidir.

Pursaklar evden eve nakliyat firmaları sayısı oldukça fazladır. Bölgede bulunan nakliyat firmaları vatandaşlara hizmet verebilmek için adeta birbirleriyle yarışmaktadır. Doğanbey nakliyat firması ilçede uzun zamandır nakliyat hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde sektörde oluşan yenilikleri anında hizmet alanlarında uygulayan firmamız bölgede ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Her verdiği nakliyat hizmetinde daha iyisini yapmaya çalışan firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında bulunmaktadır.

Pursaklar Eşya Depolama Firması

Ülkemizde son zamanlara oldukça meşhur olan sektörlerden bir tanesi de hiç şüphesiz eşya depolama hizmetidir. Yurt dışında uzun zamandır verilen eşya depolama hizmeti ülkemizde son dönemlerde oldukça fazla gelişme göstermiştir. Pursaklar eşya depolama hizmetini profesyonel olarak müşterilerine sunan firmalardan bir tanesi olan Doğanbey nakliyat firması siz değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. uzun süredir evden eve nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sizlere sunan Doğanbey nakliyat firması aynı kaliteyi eşya depolama hizmetlerinde de göstermektedir.

Pursaklar Eşya Paketleme Hizmeti

Yurt dışından özel olarak ithal ettiğimiz en kaliteli paketleme malzemeleri ve ilçenin en iyi ustaları ile siz değerli müşterilerimize kusursuz Pursaklar eşya paketleme hizmeti vermektedir. Sorunsuz nakliyat hizmeti vermenin ilk kuralı olan kusursuz eşya paketleme hizmetini en iyi yapan firmalar ile eşyanızı taşıtmalısınız. Aksi takdirde eşyalarınıza zarar gelme olasılığı yükselecektir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.